Bereznai Roland

okleveles kertészmérnök

SZAKMAI ÉLETÚT

1979-1983: Asztalos János Kertészeti Szakközépiskola, ahol az oktatás gerincét a SASAD Faiskolában tartott gyakorlatok képezték.
Szakirányú végzettség: Szőlő- és gyümölcstermesztő
1983-1989: Kertészeti Egyetem, Budapest
Diplomamunka: Szilva alanyok faiskolai termesztési értéke
Végzettség: Okleveles Kertészmérnök
1989-1990: Kecskemét Szikrai Állami Gazdaság Borbási Faiskolája
Beosztás: gyakornok
1990-2005: Kertészeti Egyetem Kísérleti Üzem Soroksár
Beosztás: Gyümölcsfaiskola vezető
2017-2019: Szent István Egyetem, Gödöllő
Növényvédelmi Szakmérnök
2005-től napjainkig mint faiskolai egyéni vállalkozó, mely tevékenység fő gerincét, a gyümölcs faiskolai szaporítások képezik.

Kedves Látogató!

Amit a Bereznai Faiskoláról tudni érdemes.

Vevőkörünkbe tartoznak a kiskertek művelői, a faiskolai árudák, s nem utolsó sorban a gyümölcstermesztéssel foglalkozó vállalkozások.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, keresse fel honlapunk egyéb oldalait, s válasszon fajta kínálatunkból, melyek közt megtalálja a hagyományos/bio termesztésre alkalmas, illetve őshonos/fajta sorokon kívül a manapság nagy tételben szaporított vírusmentes gyümölcs fajták kínálatát is.

Eredményes böngészést, sikeres gyümölcsfa telepítést és gyümölcstermesztést kívánunk!

Sajtó megjelenés

Kertészet és Szőlészet
2015. szeptember 2. 64. évfolyam, 36. szám

„Különleges megoldások és kínálat” címmel tartalmas írásom jelent meg a Kertészet és Szőlészet 2015. szeptemberi számában.

A cikket az újság internetes felületén itt olvashatják el.